O nás


Jsme rodinná firma, která působí v oboru 25 let, zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných užitných výrobků pro domácnost, kuchyň či restauraci, dále pak vyrábíme reklamní předměty a gravírujeme. Většinu našeho výrobního sortimentu si sami navrhujeme, čímž dostávají naše výrobky originalitu a jedinečnost.

Na celkovém chodu firmy se podílí 5 lidí. Hlavní činností naší firmy je výroba sortimentu, který jsme si sami navrhli, zavedli do výroby a poté i dostali na prodejní pult. Tento sortiment se snažíme neustále obnovovat, vylepšovat a držet se moderního trendu v provedení klasických výrobků.

S ohledem na velikost naší firmy probíhá výroba v malých sériích, a tudíž dokážeme pružně reagovat i na zakázky tzv. na míru. Jedná se především o malosériové zakázky dle zadání, více v naší galerii. Kromě klasických dřevoobráběcích operací, máme i velké zkušenosti se soustružením, se kterým jsme před více než 20 lety původně začínali. Povrch výrobků je dokončen kvalitními přírodními oleji německého výrobce. V běžném provedení nabízíme výrobky ve třech odstínech speciálně připravených jen pro naši firmu.

Naší hlavní výrobní surovinou je kvalitní dřevo českého původu. Z 80 % vyrábíme z bukového dřeva. Na přání zákazníka jsme však schopni zajistit a použít i jiné dřeviny. Dřevo je nádherný přírodní materiál, který má všestranné využití a je obnovitelnou surovinou. Více o této surovině naleznete v sekci Dřevo – ekologická surovina.

Děkujeme, že jste projevili zájem o naši činnost a navštívili naše stránky. Pokud vás zajímá, co nabízíme konkrétně, určitě navštivte náš e-shop, kde naleznete nejen naše výrobky. Osobně nás můžete potkat na řemeslných jarmarcích a trzích, nebo vás rádi přivítáme u nás v provozovně.